Контент-менеджер: що вміє, чим займається, скільки заробляє Блог про email та інтернет-маркетінг
Publicado por:
Зміст
З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів. В такому випадку я раджу знайти візуального навчальний проект асистента для вашого блогу в Інстаграм. Це ще одна нова професія, яка тільки набирає обертів.
Контент-мейкер. Мобільна фото та відеозйомка
- Більше за все мені подобається те, що зараз у своїй роботі я часто використовую вже здобуті колись навички.
- Він розуміє, базові метрики, важливі для його завдань.
- Контент-стратегія, що розробляється, повинна бути спрямована на залучення нової аудиторії, але при цьому не суперечити основній маркетинговій стратегії.
- Проте я не стверджую, що ця робота підходить лише для початкового чи проміжного етапу кар’єри.
- Якщо говорити про необхідні soft skills контент-мейкеру, то тут на першому місці — креативність.
- Вся теорія підкріплюється практикою, що дає змогу не просто краще засвоїти отримані знання, а й поповнити своє портфоліо.
Але бажання людей постійно споживати контент залишається незмінним. Звісно, контент-мейкер може самостійно писати тексти або створювати відео, але це просто переключення на додаткову функцію. Основний обов’язок — правильно спланувати свої дії, щоб готовий контент потрапив до читачів та глядачів.
Хто може стати контент-менеджером
Для тих, хто займався SEO-копірайтинг, розібратися в темі не складе особливої складності. Ці та інші KPI допоможуть оцінити, як діяльність фахівця впливає на досягнення спільних цілей компанії. Meta Advantage – набір із 12 продуктів, які вдосконалюють ваші кампанії за допомогою AI. Ваш напрямок – “обличчя” компанії, в якій ви працюєте. Тому важливо відстежувати тренди та створювати актуальний контент.
Скільки отримує: зарплата контент-менеджера
Та ми маємо власні навчальні курси та програми з повною базою для роботи. Повноцінні програми у The Instapreneurs легко допоможуть опанувати нову професію. А результат разом із першим доходом прийдуть уже за кілька місяців. Для автоматизації взаємодії з аудиторією можна використовувати чат-бот SendPulse.
1 Хто потребує контент-менеджера?
Це фахівець, до обов’язків якого входять розробка, публікація, оновлення контенту, а також збір аналітичних даних про його ефективність. Різниця в інтерпретації функціоналу контент-менеджера пов’язана з тим, що такі фахівці працюють у компаніях різного рівня та масштабу. Відповідно, у невеликих організаціях усі питання доводиться вирішувати самому, а у великих над підготовкою контенту працює команда, де кожен співробітник має своє коло обов’язків. Контент-менеджер – далеко не найпопулярніша digital-професія, але чим більше бренди усвідомлюють важливість цього напряму, тим вищий попит.
Середня зарплата за посадою «Контент-мейкер» за містами
Для цього важливо вміти користуватися сервісами аналітики, за типом «Яндекс.Метрики» і Google Analytics. Саме так ви зможете дізнатися, який матеріал читають більше, які сторінки цікавлять аудиторію, і що саме користувачі шукають на сайті. Відштовхуючись від цієї інформації, ви зможете створити ідеальну контент-стратегію. Пропозицій за точним запитом «Контент-мейкер» досить мало. Насправді це затребувана професія, просто роботодавці називають її по-різному. Часто релевантні до посади обов’язки вказуються у вакансіях «SMM-спеціаліст», «Контент-менеджер», «Спеціаліст із соцмереж», «Відеограф».
Одна посада, різні обов’язки: розбираємось, хто такий контент-менеджер
Робота над підготовкою публікацій для сайту передбачає, що фахівцю потрібно простежити, щоб контент відповідав вимогам пошукових алгоритмів та залучав цільову аудиторію. В окремих випадках необхідно редагувати фото- та відеоматеріали. Контент-менеджер — це спеціаліст, який планує, розробляє, поширює цифровий контент і потім контролює результативність цієї роботи, прагнучи досягти поставленої мети для компанії.
Може містити оброблення фотографій, створення ілюстрацій, графічних банерів та іншого візуального контенту. Це обов’язки дизайнера, але буває, що у невеликих компаніях їх виконує саме контент-менеджер. Щоб подавати інформацію корисно, цікаво і нетривіально, дуже важливо «занурюватись» в нішу, з якою працюватимете. Адже якщо ви, наприклад, байдужі до автосфери, і не прагнете в ній розбиратись, ідеї для генерації креативних сценаріїв відеороликів швидко закінчаться. Тому визначте для себе кілька пріоритетних тематик, в яких бажаєте розвиватись як контент-мейкер. Створює контент відповідно до сформованого плану.
Використовувати примхливий, йому вже недостатньо пари фото на товарній сторінці. Його потрібно спокушати, заманювати, розважати. Справді, нейромережа здатна переписати написаний людиною текст і навіть генерувати новий контент, але вона не здатна оригінально та творчо мислити як людина. Все, що буде написано, буде запозичено з того, що вже було створено раніше, тому створення автентичного голосу бренду — це нездійсненне завдання для ChatGPT. Контент-менеджер зосереджений на виробництві та керуванні контентом.
Не варто плутати професії публіциста, оператора бази даних та ком’юніті-менеджера з роботою контент-менеджера. Публіцист лише розміщує надану йому інформацію на сайті. Оператор баз даних наповнює інформацією каталог за заданими контент-менеджером стандартами. Контент-менеджер складає технічні завдання для перелічених співробітників, контролює виконання робіт та перевіряє її результати. Контент-менеджер — це серце і душа будь-якого сайту чи сторінки в соціальних мережах.
Вже зараз є багато пропозицій щодо роботи і для досвідчених фахівців, і для новачків Junior-рівня. Все залежить від ваших навичок та здатності вирішувати поставлені завдання. Але я у своїй роботі поєдную отримані знання з контент-маркетингу зі створенням будь-якого контенту. Тому прийшла до висновку, що якраз-таки невеликим бізнесам та брендам набагато вигідніше співпрацювати з візуальними асистентами, ніж з контент-менеджером (+ команда).
А тепер поговоримо про те, хто може вам допомогти. А може й не допомогти, про це теж поговоримо, але пізніше. Контент-менеджер у різних компаніях може мати абсолютно різний перелік обов’язків. В одному випадку це може бути керівник відділу, а в іншому – автор, редактор і маркетолог в одній особі.
Так, в цьому плані особисто я, як контент-менеджер, обпеклася багато разів. Якщо ви бажаєте в одній частини бізнесу щось збільшити (наприклад, число продажів), потрібно щось десь забрати (ваш капітал, його потрібно вкласти в співробітників). Якщо ви володієте шоурумом, кав’ярнею, рестораном чи магазином, ви точно колись замислювалися про те, щоб завести Інстаграм для своєї компанії. А якщо ні, то, сподіваюся, задумаєтеся після цієї статті. Сьогодні під час пандемії коронавирусу та відсутності стабільного майбутнього для бізнесу дуже важко спрогнозувати робочий метод продажів.
Робота в кращіх IT командах https://wizardsdev.com/